Targi BEAUTY FORUM to...

przede wszystkim impreza targowa skierowana do profesjonalistów z branży kosmetycznej, która z roku na rok bije rekordy.  17 edycja targów BEAUTY FORUM odbyły się 8-9 marca 2014 roku.

Targi BEAUTY FORUM to najważniejsza impreza dla profesjonalistów z branży kosmetycznej w Polsce, organizowana cyklicznie od 1997 roku. Jest to wydarzenie o charakterze biznesowym i edukacyjnym skierowane do wszystkich osób związanych zawodowo z kosmetyką. To tu, podczas każdej edycji, wiodące na polskim i międzynarodowym rynku firmy kosmetyczne prezentują swoje najnowsze trendy, produkty i zabiegi. Podczas ostatniej edycji, która miała miejsce 8-9 marca 2014 gościliśmy ponad10 000 zwiedzających, zaś swoją ofertę prezentowało 243 wystawców!

 

Lista wystawców

Zobacz naszą listę wystawców! 8-9 marca pod jednym dachem swoją ofertę zaprezentowało ponad 240 firm!

Kliknij TUTAJ!

Katalog targowy

Zobacz program targów BEAUTY FORUM

Wystarczy jedno kliknięcie, by poznać bogaty program ostatniej wiosennej edycji targów BEAUTY FORUM.

więcej...

 

KONGRESY I WARSZTATY

Nasze kongresy i warsztaty cieszą się rekordowym zainteresowaniem, na wiele wykładów często brakuje miejsc! Zobacz program kongresów i warsztatów, który towarzyszył ostatniej edycji targów!

więcej...

Mistrzostwa i Konkursy

Podczas targów BEAUTY FORUM (8-9.03.2014) odbyły się liczne mistrzostwa i konkursy, związane z makijażem oraz stylizacją paznokci. Kliknij i zobacz kto stanął na podium!

więcej...


 

 

Poszukujesz partnera biznesowego? Poznaj:

  • INTERNATIONAL BUSINESS FORUM (IBF)

  • BEAUTY FORUM Connect

Dowiedz się więcej i  kliknij tu!

Jeśli chcesz poznać szczegółowe analizy dotyczące zarówno wystawców, jak i odwiedzających targów BEAUTY FORUM MONACHIUM, wystarczy kliknąć niżej: